Bağış

Kulübümüzün, çocuk ve gençlere yönelik ( özellikle izcilik ile ilgili )  birçok alanda

bağışlara, desteklere, yardımlara her zaman ihtiyacı olmaktadır.

 

BAĞIŞ YÖNTEMLERİ;

1- Direk MADDİ DESTEK : bağışlamak istediğiniz miktarı banka hesap numaramıza yatırabilirsiniz. Aynı zamanda bu katkınızı kendiniz hakkında bilgilerle birlikte izmirizcigrubu@yahoo.com adresine gönderiniz. Bizde bu sayfada tabi istemeniz koşulu ile ne kadar bağış yaptığınızı yayınlayalım.

Ziraat Bankası / Üçyol Şubesi

Hesap No : 0814-66477564-5001    IBAN : TR93  0001  0008  1466  4775  6450  01

 

2-DERGİ BASIMI DESTEĞİ : Kulübümüz ve izciliğimize ait “İZDOS” isimli dergimiz var ve şimdiye kadar 6 sayısı (24 + 76 + 76 + 76 + 100 + 116 = 468 toplam sayfa) çıktı. Fakat bu dergileri maddi yetersizlikler sebebiyle basamadık. Bu dergilerin 3. yıl dönüme özel basılabilmeleri hususunda matbaa, basım evi, maddi sponsorluk, reklamlı sponsorluk,…vb destekleriniz olabilecek ise tarafımıza destekle birlikte bildirebilirsiniz. ( E-Posta adresimiz : izmirizcigrubu@yahoo.com ) . Tabi bu destek devam edecek sayılar içinde geçerli olabilir.

3- BİRİM DESTEĞİ : Bir faaliyetin ya da bir dönem boyunca gerçekleşecek faaliyetlerin  “Ulaşım, yemek, konaklama, vb” birimini ya da birimlerini üstlenebilirsiniz ya da üstlenebilecek bir firma ile irtibatımızı sağlayabilirsiniz.

4- MALZEME  DESTEĞİ : Eğitimlerimizde, faaliyetlerimizde ” Çadır, uyku tutlumu, mat, el telsizleri, can yeleği, uzatma kablo, halat, kırtasiye malzemeleri, boya,…vb ” birçok malzemeye ihtiyaç duyuyoruz. Bunların karşılanması konusunda desteğiniz olabilir.

5- REKLAM-TANITIM DESTEĞİ : Bu bölüme ait flama, broşür, el ilanları, poster,takvim, hatıra objesi..vb ürünler konusunda desteğiniz olabilir.